SEZON 2009

- OBACZYMY CO TO BĘDZIE -

Aż strach się bać tego kryzysu

 


MAJÓWKA
słońce - o dziwo, spotkania po roku, koszulkowcy - sportowcy i żłobek - czyli poznajcie nowych alaskańczyków: Lenę, Seweryna, Miłosza, Ksawerego i Zuzię. Ukłony dla Ramba za fotki.


 

BIEG GOCHÓW 2009
Alaskańczycy na pólmaratonie bytowskim! Zamierzamy co roku kontynuować nowo powstałą tradycję uczestnictwa w biegu gochów. Oczywiście na jakieś wolne miejsca na podium nie będziemy narzekać, w tym roku Tatiana na II miejscu. Gratulacje siostro. Zuza Cię obserwowała na mecie. Mówią, że dzieci uczą się przez nasladownictwo, więc za jakieś 18 lat mam szansę być dumna, wow!


 

OGÓLNIE
czyli co? kto? gdzie? jak? dlaczego? Tak poza grupami.... były kąpiele, wariactwa, wyprawa nomadów, najdłuższa kolejka, wystawa Kalmara, hEpening Cichego, imprezki w hollingu, przebieranki i wiele wiele.....


 

LSG
108 pokłonów dla twórców zdjęć, a przede wszystkim dla Tasukiego. Wielki jesteś chłopie!  


 

ADAPCIAKi
czyli kultowy obóz artystyczno-przygodowy. Liczne warsztaty : teatralne z Bosą i grupą tetralną PRÓG, prowadzoną przez Bartka Nowakowskiego, fireshow, elementy cyrkowe, spektakl teatru Próg z muzyką na żywo, warsztaty rycerskie, koncert funk4fun w Hollingu,trening twórczości, salsa i taniec współczesny, warsztaty z grafiki, a konkretnie z linorytu ze starym punkiem Miele (nie ukrywam moje ulubione- zapraszam na ogląd galerii z pracami oczywiście o Alasce w łosiu, pozostałość po warszatach, kąpiele ze Zbysławem. Poza tym ogniska, kominki, długie rozmowy przy świecach, imprezy, spływ kajakowy.... Wielu byłych uczestników dzis zostało instruktorami! Czyz nie fajnie zostać adapciakowiczem?


SCHAOLIN KUNG FU  I  TAI CHI

z Rafałem Szulkowskim
kijem nikt solidnie nie oberwał ale słońce za to przygrzało niektórym w glace.....


Grupa Ratownictwa Specjalnego Polskiego Czerwonego Krzyża- Sekcja Psów Ratowniczych
Spotkanie dwóch członów grupy mające na celu wspólne szkolenie ratownicze, poza tym dobra zabawa


 

WESELE SOSNY I KOMBOY'a
Jazda bez trzymanki, znajome twarze we wrześniu, pełne stoły jadła, muzyka na żywo, tańce i hulańce, pogoda mobilizujaca do tańca, no i przede wszystkim państwo młodzi- Ania i Kacper! Jesteśmy dumni z tej pary alaskańskiej, bardzo! Szerokiej drogi w przyszłość dla was kochani.


 

Ciąg dalszy nastąpi i uzupełnienia też w toku. Pozdrawiamy serdecznie