Spotkania, kursy, warsztaty, zloty itepe.

SEZON 2018


Zmodyfikkowana styczeń 2018. W miarę rozwoju wydarzeń będą (albo i nie) zmiany, przesunięcia albo i nowe obozy/wydarzenia.

Uwzględnione są tu tylko obozy i zloty otwarte, czyli dla każdego chętnego. Zasadniczo wszystkie, bo to nie tajna baza CIA. Choć po prawdzie czasem wymagane zgłoszenie i oddzielna opłata za udział (DH, LSG itede))

 


Niezależnie od wszelkich warsztatów i obozów pole przeznaczone jest przede wszystkim dla ludzików indywidualnych!! Ta informacja ma służyć wyborowi terminu przyjazdu, bo wszak jedno lubi tłoczność a drugie preferuje spokojne klimaty.
Zapraszamy!


 

kiedy? 27 kwietnia - 6 maja
co? Majówka
mistrz zamieszania: Załoga Przystanku
koszt: NOWOŚĆ NA MAJÓWCE - opcja grzania w domku za pomocą piecyka gazowego! I jak to przed sezonem czyli zniżki za pobyt. Do tego Willa Maurice'a oraz parking gratis. Przypominamy też, że sklepik nie funkcjonuje!!
Banalności.Noooo... Siedzenie pod lipom, słuchanie świergota pticów, grzanie gnatów na słonku (oby!)
alboż przy kominku, spotkanie dawno niewidzianych mord i dawno niewidzianych plenerów. No znaczy
siem przedsmak lata! Brać ciepłe gacie i ciepłe kurtki! Zamawiać se domki! Modlić się o w końcu gorącą majówkę i ciepłe noce! Patysie? Bule? Planszówki? A?

 

kiedy? 30 maja - 3 czerwca
co? Łykend bożocielny
mistrz zamieszania: Załoga Przystanku
koszt: ceny przedsezonowe,tegoroczni majówkowicze - 4 specki albo ekwiwalent lodowo-słodyczowy za friko!
Sklepik będzie już czynny. Jakiś turniej? Wieki nie było turnieju 'Osadników' ale i wieki nie było toru kapslowego! Będą dyskusje o wirujących machinach i kogo za ich pomocą zagipsować. Będzie po prostu ładowanie akumulatorów czy to w Adamie, czy to u Hollinga czy to w naszych niepowtarzalnych okolicznościach przyrody. Z nadzieją na słońce i kąpiele w jeziorze i byczenie się na plaży.

 

kiedy? 29 czerwca - 8 lipca
co? Dreamhaven 2018
mistrz zamieszania: zerknij tu:
koszt: szczegóły zlotu, koszta itede itepe - wszystko na dreamhavenowej stronce
.

 

kiedy? 15 - 29 lipca
co? Letnia Szkoła GO i Gry Planszowe
mistrz zamieszania: Tasuki podpierany Czifem
koszty, zapisy, informacje znajdziesz: patrz
Kto był kiedy na LSG ten wie co z grubsza będzie i kto z grubsza będzie. Znów ten delikatny stukot kamyczków o gobany, znów jaskinia gier planszowych w Tańczącym Łosiu , ciche trzaski płonącego ogniska czy też kominka, głośne wrzaski przy turnieju siatkówki i dużo dużo więcej....

 

>
kiedy? 29 lipca - 5 sierpnia
co? koniec Adapciaka ale Racibórz rządzi
mistrz zamieszania:
Czifo z załogą wypije zdrowie Dawida i jego załogi, bo Adapciaków na Alasce nadszedł kres. Dzięki za te wszystkie lata! Wszelkie zapytania - i co teraz, czy będzie gdzie indziej i kiedy - łapać Dawida. My tu tylko pijemy jego zdrowie z pomocą tymbarka albo specka :-)

 

kiedy? 29 lipca- 15 sierpnia
co? Wielki Zlot Łań i Łosi Alaskańskich Wszelakiej Maści
mistrz zamieszania:   Załoga Alaskańska>
koszt: do tej pory trza mi coś zmienić - albo powiększyć Adama o więcej zlewów i kuchenek gazowych albo otworzyć Adama II..... będą wieści na fb ale jakkolwiek - to jest czas dzieciatych i starych alaskańczyków, bez dwóch zdań!
Tegoroczny program prócz oczywiście odpoczynku i dobrego towarzystwa obejmie Bieg Łosi i Łań Alaskańskich,a reszta wedle energii i chęci....Pizzomania zeszłoroczna fajna była, mniam!

 

kiedy? 15 - 19 sierpnia
co? Rebelatorium Alaska 2018
mistrz zamieszania: zerknij tu:
koszt: szczegóły zlotu, koszta itede itepe - wszystko tamże
.

 

kiedy? 1 - 9 września
co? Hardkon Larpers' Retreat
mistrz zamieszania: zerknij tu:
koszt: szczegóły zlotu, koszta itede itepe - wszystko na tamtejszej stronce. Kula i Piotrek rządzą.
.

 

kiedy? wstępnie 14 - 16 września  
co? Dożynki alaskańskie
mistrz zamieszania: załoga fortu Alaska
koszt: pobyt za połowę ceny dla tych co nawiedzili nas w sezonie, reszta jak poza sezonem
kończy się powoli lato - trzeba je pożegnać:ostatnie kąpiele,jaki poczęstunek,jakie napitki, tańce, kominek no słowem ładowanie akumulatorów przed zimniejszą porą roku. Załoga zaprasza serdecznie! Patysie ? Narta? Sportowe bule albo bule ziemniaczane?