Pokoje gościnne - większa garść informacji

 


Pamiętaj, że w razie niejasności zawsze możesz się skontaktować meilowo klik, a ja cierpliwie odpowiem na Twoje pytania, nawet te tyczące smoka z naszego jeziora :-)

.
- POKOJE DOSTĘPNE CAŁY ROK!!!! Samo pole namiotowe i domki ze względów pogodowych czynne tylko między 1 maja a 30 września.
.
- w sezonie pokoje zasadniczo wynajmowane są w turach tygodniowych, dzień wprowadzki/wyprowadzki to sobota (dla dokładnych sobota 16.00 i sobota 12.00 )
.
- uprzedzając pytanie - jest możliwy wynajem pokoju/pokoi na łykend, na parę dni, ale..... jest to opcja dostępna na gorąco czyli na 3dni przed planowanym terminem pobytu lub na bieżąco w miarę wolnych pokoi.
.
- chęć wynajęcia pokoju to konieczność uiszczenia zaliczki w wysokości ca. 30% kosztów pobytu. Wpłata po ustaleniu szczegółów na konto.
.
- rezygnacja z pokoju, o ile nastąpi na co najmniej miesiąc przed terminem planowanego pobytu to zwrot kwoty zaliczki z potrąceniem 10 złotych za powstałe zamieszanie. Jeśli rezygnacja nastąpi na mniej niż miesiąc przed planowanym pobytem to zaliczka przepada i jest wyrównaniem części strat powstałych z rezygnacji.
.
- cena bazowa oznacza cenę dla jednej, dwóch osób lub dwóch osób z dzieckiem do 4 lat. Inne konfiguracje (np. dwoje dorosłych plus trójka nastoletnich dzieci czy mama i trójka dzieci starszych itedeitepe)- zapytaj a odpowiem czy to w ogóle możliwe i jaka będzie cena takiego wynajmu.
.
- PO RAZ OSTATNI - MASZ PYTANIA, WĄTPLIWOŚCI - PO PROSTU PYTAJ
.